Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 C.Ronaldo lojtari mė i mirė i Ligės sė Kampionėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FaBi

avatar

Numri i postimeve : 215
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Futbolli
Registration date : 27/10/2007

MesazhTitulli: C.Ronaldo lojtari mė i mirė i Ligės sė Kampionėve   Wed Sep 17 2008, 20:23


Asi i Manchester Unitedit, Cristiano Ronaldo, ėshtė zgjedhur lojtari mė i mirė i Ligės sė Kampionėve pėr sezonin e kaluar. Portugezi njėkohėsisht ėshtė zgjedhur edhe sulmuesi mė i mirė i Ligės sė Kampionėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peja-online.tk
 
C.Ronaldo lojtari mė i mirė i Ligės sė Kampionėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: