Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 "Tropic Thunder" vazhdon tė kryesojė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: "Tropic Thunder" vazhdon tė kryesojė   Thu Sep 04 2008, 14:47Komedia e Ben Stillerit pėr luftėn, "Tropic Thunder", ka vazhduar ta kryesojė U.S. Box Office edhe nė javėn e tretė, duke fituar 11.5 milionė dollarė vetėm kėtė vikend.


Komedia nė tė cilėn luajnė Ben Stiller, Jack Black, Robert Downey Jr. dhe Tom Cruise, e ka mposhtur trilerin futuristik “Babylon A.D.”, me aktor Vin Diesel, i cili ka grumbulluar 9.7 milionė dollarė nė javėn e tij tė parė. “The Dark Knight” ėshtė ngjitur nė vendin e tretė duke shtuar edhe 8.75 milionė dollarė nė arkėn e tij.

Nė vendin e katėrt ėshtė filmi pėr Batmanin i cili ka grumbulluar gjithsej (pėr katėr javė) 502.4 milionė dollarė, duke u bėrė kėshtu filmi i dytė nė historinė e Hollywoodit qė i kalon 500 milionė dollarė nė muajin e parė.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
"Tropic Thunder" vazhdon tė kryesojė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Vazhdon ikja masive e tė rinjve (Foto)
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: