Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Stupcat me film tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Stupcat me film tė ri Empty
MesazhTitulli: Stupcat me film tė ri   Stupcat me film tė ri Icon_minitimeThu Sep 04 2008, 14:46

Stupcat me film tė ri F.0831050520522_m

Humoristėt e njohur kosovarė, "Stupcat", pritet qė tė xhirojnė njė film tė ri gjatė muajit tetor, premiera e tė cilit pritet qė tė jepet gjatė muajit nėntor.


Kėtė e ka bėrė tė ditur njė burim i afėrt me humoristėt, i cili ka thėnė se filmi nuk do tė jetė sikurse “Egjeli 2”, mirėpo do tė kėtė temė tjetėr, por qė nuk ik nga karakteret e humoristėve Mensur Safēiu, Vedat Bajrami dhe Osman Azemi.

Ndėrkohė, mėsohet se ata do tė xhirojnė po ashtu edhe disa skeēe humoristike pėr natėn e vitit tė ri, tė cilat si zakonisht do tė dalin nė kaseta tė cilat i shiten si “hallva” nėpėr Kosovė.

_________________
Stupcat me film tė ri Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Stupcat me film tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: