Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Shaggy dėshiron tė bashkėpunojė me Britneyn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Shaggy dėshiron tė bashkėpunojė me Britneyn   Thu Sep 04 2008, 14:45Ylli i muzikės Reggae, Shaggy, shpreson tė bashkėpunojė me yllin e muzikės pop, Britney Spears.

Shaggy ka thėnė se ai do tė kishte dashur shumė qė ta largojė Britneyn nga zona e saj komode dhe ta njoftojė me skenėn e muzikės Reggae.

“Paramendojeni Britney Spearsin duke kėnduar njė kėngė legjendare ‘dancehall’”, ka thėnė Shaggy.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Shaggy dėshiron tė bashkėpunojė me Britneyn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: