Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Zana Krasniqi fytyrė e Sherri Hill

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Zana Krasniqi fytyrė e Sherri Hill   Thu Sep 04 2008, 14:42Pas suksesit nė Miss Univers 2008, bukuroshja kosovare ka arritur tė nėnshkruajė njė kontratė nė fushėn e modės.

Ka qenė Sherri Hill, njė nga emrat mė tė njohura tė modės, qė i ka ofruar Zana Krasniqit mundėsinė pėr tė qenė fytyra e kėtij biznesi.

Sapo klikon nė faqen zyrtare tė Sherri Hill, tashmė ėshtė porta hyrėse pėr tė parė njė ndėr koleksionet mė tė mėdha online tė modės, tė stiluara nga Sherri Hill.

Kontrata ėshtė firmosur vetėm pak ditė pas pėrfundimit tė Miss Univers, ngjarje kjo e cila e ka renditur bukuroshen kosovare nė listėn e 10 mė tė bukurave tė universit dhe automatikisht, edhe fituese e njė kontrate njėvjeēare.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Zana Krasniqi fytyrė e Sherri Hill
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Muhabere Krasniqi me kėngė tė re pėr dėshmorin e kombit "Kjani Bela" - Video
» Faik Krasniqi: Kohet e vjetra
» Sefedin Krasniqi:DONIKA QĖ I TĖRBOI ENVERISTĖT , I TRAZOI ZYRTARĖT E QEVERISĖ THAĒI E I ĒMENDI UDB-ashėt
» Emocionohet imami Krasniqi: All-llahu i madhėruar nuk ta kthen shpinėn
» S.Osmani dhe M.Krasniqi:Isa Mustafa: Rinia gjithherė ka qenė me Titon dhe pėr Titon (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: