Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Tuna bashkohet me tė dashurin e parė, Merti Asllani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Tuna bashkohet me tė dashurin e parė, Merti Asllani Empty
MesazhTitulli: Tuna bashkohet me tė dashurin e parė, Merti Asllani   Tuna bashkohet me tė dashurin e parė, Merti Asllani Icon_minitimeWed Jul 23 2008, 01:02

Tuna bashkohet me tė dashurin e parė, Merti Asllani Altuna_Sejdiu_-_Tuna_(2)

Tuna e cila vitin 2008 e pat nisur si “qikė” beqare, pasi shkėputi lidhjen me Ledrin, njėri prej anėtarėve tė grupit “Skillz”, tani ka nis njė lidhje tė re. Kėngėtarja ka ripėrtėrirė lidhjen e saj tė parė me Merti Asllanin. Ky i fundit ėshtė vėllai i kėngėtarit tjetėr nga Maqedonia, Bertan Asllani. Merti dhe Bertani janė udhėheqės tė audio dhe video produksionit MBA, i cili tashmė ka pėrfunduar realizimin e videoklipit mė tė ri tė Tunės. Fjala ėshtė pėr kėngėn “Inati”, me tė cilėn Tuna nė versionin e parė tė kėngės nė gjuhė maqedonase “Prashuvam bez Glas”, ishte konkurruese nė festivalin maqedonas i cili pėrzgjedh kėngėn pėrfaqėsuese tė Maqedonisė pėr “Eurosong”.

_________________
Tuna bashkohet me tė dashurin e parė, Merti Asllani Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Tuna bashkohet me tė dashurin e parė, Merti Asllani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: