Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Genta e Miloti janė ndarė vetėm pėr 3 ditė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Genta e Miloti janė ndarė vetėm pėr 3 ditė   Wed Jul 23 2008, 00:50Kėngėtarja Genta Ismajli e cila ka promovuar albumin e saj tė katėrt ėshtė ndarė vetėm pėr tri ditė me tė dashurin e saj, Milotin. Kėshtu ėshtė mėsuar sipas njė burimi tė KTV-sė. Tė gjitha thashethemet pėr njė ndarje tė mundshme nė mes tė ēiftit kanė rrjedhur si pasojė e nje grindjeje, e cila ka rezultuar me prishjen e ēiftit pėr tri ditė. Ismajli, nga 17 korriku do tė sjellė disa risi pėr publikun dhe adhuruesit e saj. Ndryshe, Miloti pėrveē se ėshtė i dashuri i Gentės, nė tė njėjtėn kohė ėshtė edhe duke menaxhuar karrierėn e kėngėtares, e cila po bėn pėrpjekje pėr tė depėrtuar nė arenėn ndėrkombėtare.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Genta e Miloti janė ndarė vetėm pėr 3 ditė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: