Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Elvana Gjata me remix tė “Vetes”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Elvana Gjata me remix tė “Vetes”   Wed Jul 23 2008, 00:47Kėngėtarja nga Shqipėria, Elvana Gjata, nė njė intervistė dhėnė emisionit “Express Live Summer”, ka deklaruar se shumė shpejt do tė lansohet edhe versioni remix i singėllit veror “Vetes”, tė cilin e promovoi kohė mė parė nė Prishtinė. “Padyshim se kėnga na pėlqeu shumė (mua dhe Florit), por pastaj menduam se do tė ishte mirė qė publikut t’i sjellim edhe njė version akoma mė tė gjallė tė kėsaj kėnge, pavarėsisht se edhe nė versionin e parė “Vetes” nuk ėshtė tjetėr veē se njė kėngė verore”, ka thėnė Gjata pėr “Express”-in e KTV-sė. Remixi i kėngės “Vetes” do tė shoqėrohet me videoklipin ekzistues me disa ndryshime tė vogla. Ndryshe, Gjata, mbrėmė ka interpretuar nė klubin “Te amortizerat” nė kryeqytet.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Elvana Gjata me remix tė “Vetes”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: