Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Geti: “Jam rrahur, por jo me reperin Gold AG”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Geti: “Jam rrahur, por jo me reperin Gold AG” Empty
MesazhTitulli: Geti: “Jam rrahur, por jo me reperin Gold AG”   Geti: “Jam rrahur, por jo me reperin Gold AG” Icon_minitimeWed Jul 23 2008, 00:45

Geti: “Jam rrahur, por jo me reperin Gold AG” Tingulli%20i%203__

Lajmi i bėrė publik nė media ditėve tė fundit se reperi Getoar Selimi nga rep-grupi “Tingulli 3nt” ėshtė rrahur me reperin Gold AG, nuk ėshtė i vėrtetė. Kėtė e ka bėrė tė ditur pėr emisionin tonė vetė Geti. Ai ka pranuar se ka pasur njė zėnkė fizike, por jo me kėtė reper tė cilin ai ka thėnė se as qė e njeh. “Ėshtė e vėrtetė se kam pasur njė rrahje, por jo me kėtė person, por me njė djalė qė nuk ka tė bėjė fare me repin. Ai mė kė sharė dhe unė e kam zhagitur pėr toke”, ėshtė shprehur Geti pėrmes telefonit. Ngjarja ka ndodhur nė “Kino Studio”, nė kryeqytet nė promovimin e albumit tė ri tė grupit kosovar K-OS. Pas kėsaj qė tė dy janė marrė nė pyetje nga Shėrbimi Policor i Kosovės dhe janė liruar mė vonė.

_________________
Geti: “Jam rrahur, por jo me reperin Gold AG” Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Geti: “Jam rrahur, por jo me reperin Gold AG”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: