Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 DJ Blunt me “DJ Blunt”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

DJ Blunt me “DJ Blunt” Empty
MesazhTitulli: DJ Blunt me “DJ Blunt”   DJ Blunt me “DJ Blunt” Icon_minitimeWed Jul 23 2008, 00:23

DJ Blunt me “DJ Blunt” Dj__Blunt

DJ Blunt ka promovuar albumin e dytė qė e ka pagėzuar me emrin e tij skenik. Njėherėsh Blunt ka realizuar edhe njė videoklip tė ri. Ndryshe nga albumi i parė “The Big Picture” kur Blunt pati bashkėpunuar vetėm me Ilir Osmanin kėsaj radhe njė pjesė tė albumit e ka punuar edhe te Enis Presheva Junior. Mysafir nė albumin e dytė janė: Getoar Selimi, MC Kresha, Don Pizhi, Real Njo etj.

_________________
DJ Blunt me “DJ Blunt” Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
DJ Blunt me “DJ Blunt”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: