Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Surprizat e Gentės...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Surprizat e Gentės... Empty
MesazhTitulli: Surprizat e Gentės...   Surprizat e Gentės... Icon_minitimeTue Jul 15 2008, 17:48

Surprizat e Gentės... Genta%20Ismajli

Kėngėtarja Genta Ismajli, e cila dallohet pėr energjinė dhe vallėzimin nė skenė shumė shpejt do tė sjellė risi nė skenė muzikore tė vendit. Mė 17 tė kėtij muaji, ajo do tė nxjerrė nė shitje albumin e ri, tė katėrtin me radhė. CD-ja do tė pėrmbajė tetė kompozime tė reja, nė mesin e tyre kėngė ritmike, por edhe balada. I dashuri i Gentės, Milot Binaku, qė ėshtė menaxher i saj, pėr “Express Summer” ka bėrė tė ditur se me kėtė album Genta vjen me disa ndryshime, tė cilat ai i quajti “tė kohės”. Enis Presheva, Virusi e Avni Qahili janė vetėm disa nga bashkėpunėtorėt e kėngėtares. Pėr njėrėn nga kėngėt e albumit, Genta ka bashkėpunuar me njė amerikan, pėr ē’gjė Miloti nuk ka dhėnė tjera detaje duke e lėnė befasi pėr publikun, ashtu siē nuk dha informacione tjera pėr njė surprizė tjetėr tė kėngėtares, duke e lėnė qė tė zbulohet mė 17 korrik, kur krahas promovimit tė albumit, Genta do tė mbajė edhe njė konferencė pėr shtyp. Pas albumit, kėngėtarja do tė shfaqė edhe videoklipin e kėngės sė realizuar nė versionin anglisht “Planet Me”.

_________________
Surprizat e Gentės... Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Surprizat e Gentės...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: