Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Lyrical Son me “Recept” pėr shqiptar prej 5 deri nė 105 vjeē

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Lyrical Son me “Recept” pėr shqiptar prej 5 deri nė 105 vjeē Empty
MesazhTitulli: Lyrical Son me “Recept” pėr shqiptar prej 5 deri nė 105 vjeē   Lyrical Son me “Recept” pėr shqiptar prej 5 deri nė 105 vjeē Icon_minitimeWed Jul 09 2008, 10:21

Lyrical Son me “Recept” pėr shqiptar prej 5 deri nė 105 vjeē Lirical_sun

Reperi Festim Arifi i njohur si Lyrical Son sė shpejti do tė hedh nė treg albumin e tij me titull “Recept” i cili do tė pėrfshijė rreth 20 kėngė. Albumi ėshtė punuar nga ‘Gramafon Entertaiment’ dhe ‘Infinit Records’. Muzika dhe orkestrimi i kėngėve janė bėrė nga Genc Prelvukaj, Vigan Bardhi (K-OS) dhe vet Festimi. Po ashtu tekstet e kėngėve i ka shkruar vet Lyrical Son.Ai ka deklaruar se nė tekstet e tij janė trajtuar tema tė cilat prekin siē ka thėnė ai “shqiptarėt prej 5 e deri nė 105 vjeē”. Gjithashtu ai do tė realizojė edhe njė video-klip mirėpo ende nuk ėshtė specifikuar se cila do tė jetė kėnga e cila do tė vizuelizohet. Ai ka shtuar se deri nė fund tė vitit ka nė plan tė realizojė edhe dy video-klipe tė tjera. Albumi i Lyrical Son do tė promovohet nė Kosovė, Shqipėri, Maqedoni dhe diasporė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Lyrical Son me “Recept” pėr shqiptar prej 5 deri nė 105 vjeē
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: