Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 “Historiku” nga hip-hop artisti VIAGRA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

“Historiku” nga hip-hop artisti VIAGRA Empty
MesazhTitulli: “Historiku” nga hip-hop artisti VIAGRA   “Historiku” nga hip-hop artisti VIAGRA Icon_minitimeWed Jul 09 2008, 10:13

“Historiku” nga hip-hop artisti VIAGRA ViagraNjė tjetėr hip-hop artist ka pasuruar tregun muzikor kosovar me lansimin e albumit tė tij. Ėshtė ky Orik Dranēolli, i njohur nė botėn e show-bizit si Viagra. Albumi ėshtė titulluar “Historiku” dhe nė realizimin e tij pėr sa i pėrket muzikės dhe orkestrimit tė kėngėve Viagra ka bashkėpunuar me Dardan Belegun. Tekstet e kėngėve janė shkruar nga vetė artisti, ndėrsa nė albumin i cili ėshtė realizuar nga ‘BABA Records’ janė pėrfshirė edhe bashkėpunime me hip-hop artistė tė tjerė, si Memli Krasniqi, njėherėsh edhe deputet nė parlamentin e Kosovės, dhe grupi Skillz. Bashkėpunimi i Viagrės me kėta tė fundit, kėnga “Pimpex” tashmė ėshtė e njohur pėr audiencėn shqiptare, meqė ishte pjesėmarrėse nė edicionin e 5 tė ‘Top Fest’, ku edhe u nderua me shpėrblimin pėr kėngėn mė tė mirė nė zhanrin hip-hop. Albumi “Historiku” ėshtė shoqėruar edhe me video-klipin “Deshu”, i realizuar nga produksioni kosovar Pixels.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
“Historiku” nga hip-hop artisti VIAGRA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: