Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Nora pa unazė fejese gjatė intervistės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 564
Age : 25
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Nora pa unazė fejese gjatė intervistės   Wed Jul 09 2008, 10:11

Kėngėtarja Nora Istrefi, e cila sė fundmi ka promovuar video-projketin “Another World”, nė bashkėpunim me reperin amerikan Janatan, nė njė intervistė dhėnė pėr media duke folur pėr fejesėn me Robert Berishėn, ka deklaruar se nuk ka ndryshuar asgjė nė jetėn e saj. Nora ka treguar se ėshtė ndier mirė, meqė pothuaj tė gjithė kolegėt e kanė uruar pėr fejesė. Megjithėkėtė, gjatė intervistės ėshtė vėrejtur se kėngėtarja nuk e bartte nė gisht unazėn e fejesės. Ndryshe, nga ana profesionale Nora me disa kėngėtarė tė tjerė ndėrkombėtarė ėshtė pėrzgjedhur pėr tė realizuar kėngė, tė cilat mė pas do tė dėrgohen nė njė produksion tė njohur muzikor amerikan. Nėse producentėt do ta pėlqejnė dhe vlerėsojnė interpretimin e Norės, mund tė ndodhė qė asaj t’i hapen rrugėt edhe pėr njė karrierė tė mundshme ndėrkombėtare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Nora pa unazė fejese gjatė intervistės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» INTERVISTĖ ME SHKRIMTARIN E SHQUAR IBRAHIM KADRIUN
» Flora Durmishi: Intervistė me zonjėn Liri Berisha
» Shaban Cakolli:Intervistė me shkas me Kryetarin e Lidhjes se Krijuesve nė Mergatė, Z. Hasan QYQALLA
» Ekskluzive: Intervistė me kėngėtaren e talentuar Greta Koēi
» EKSKLUZIVE: Intervistė me komandantin e Brigadės sė Kuqe "Zahir Pajaziti", Hasan Zenelin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: