Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Zanfina Ismajli nė Ulqin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 564
Age : 25
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Zanfina Ismajli nė Ulqin   Wed Jul 09 2008, 10:08

Kėngėtarja Zanfina Ismajli ka udhėtuar kėtyre ditėve drejt Ulqinit pėr tė kėnduar nė disa mbrėmje muzikore atje. Kėshtu ka deklaruar vet kėngėtarja nė njė intervistė. Ismajli ka shtuar se njėherėsh kėtė udhėtim do ta shfrytėzojė edhe pėr tė pushuar pak. Nga rrafshi profesional Zanfina ėshtė duke menduar tė realizojė njė kėngė, punėn rreth sė cilės do e fillojė shumė shpejt. Megjithėkėtė projekte mė serioze nga kėngėtarja priten tė realizohen nga shtatori e tutje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Zanfina Ismajli nė Ulqin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: