Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Essential Songs (2008)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Essential Songs (2008) Empty
MesazhTitulli: Essential Songs (2008)   Essential Songs (2008) Icon_minitimeSun Jan 06 2008, 13:09

cd 01:
01 Take that - rule the world
02 Amy winehouse - valerie
03 Kate nash - foundations
04 Maroon 5 - makes me wonder
05 Nelly furtado - say it right
06 James morrison - the pieces don t fit any mor
07 Richard fleeshman - coming down
08 New radicals - you get what you give
09 Hoobastank - the reason
10 Razorlight - somewhere else
11 The feeling - sewn
12 Train - drops of jupiter
13 Paul weller - changingman
14 Lighthouse family - high
15 Cast - walk away
16 Cardigans - erase rewind
17 Jamie scott and the town - when will i see yo
18 Ocean colour scene - the day we caught the tr
19 Stereophonics - dakota
20 Oasis - stand by me

cd 02:
01 Mika - happy ending
02 Keane - somewhere only we know
03 Timbaland - apologize (feat one republic)
04 Paolo nutini - new shoes
05 Amy mcdonald - mr rock and roll
06 Mutya buena - real girl
07 The twang - either way
08 Travis - sing
09 Feeder - just the way i m feeling
10 Killers - somebody told me
11 Embrace - ashes
12 Gabrielle - why (feat paul weller)
13 Nick drake - northern sky
14 Cure - just heaven
15 Ian brown - fear
16 Cranberries - dreams
17 Dodgy - good enough
18 James - sit down
19 Aztec camera - somewhere in my heart
20 Shed 7 - chasing rainbows
21 Elton john - don t let the sun go down on me


Download: Essential Songs 2008
rapidshare.com/files/79030983...2008.part1.rar
rapidshare.com/files/79030982...2008.part2.rar
rapidshare.com/files/79030501...2008.part3.rar
Password: lime


Download: Essential Songs 2008
filefactory.com/file/7af6c0/
filefactory.com/file/fa1920/
filefactory.com/file/9f692a/
Password: lime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Essential Songs (2008)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Muzika nėpėr Botė :: Download Mp3 :: Muzikė e Huaj-
Kėrce tek: