Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Jessica kryeson me gjinjtė e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Jessica kryeson me gjinjtė e saj Empty
MesazhTitulli: Jessica kryeson me gjinjtė e saj   Jessica kryeson me gjinjtė e saj Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 23:53

Jessica kryeson me gjinjtė e saj Jessica-simpson-best-tits
Kėngėtarja e muzikės pop, Jessica Simpson, ka kryesuar nė njė sondazh tė ri, i cili zgjedh gjoksin mė tė mirė nė Hollywood.
Gjoksi i pėrsosur i kėngėtares dhe aktores, i ka dhėnė asaj kryesimin nė sondazhin e revistės, “In Touch”.

Jessica kryeson para ish-supermodeles, Tyra Banks, ndėrsa e treta nė
renditje pėr tė fituar kėtė ‘ēmim’ ėshtė aktorja Scarlett Johansson.

Dhjetė femrat me gjinj mė tė bukur:

1. Jessica Simpson
2. Tyra Banks
3. Scarlett Johansson
4. Carmen Electra
5. Lindsay Lohan
6. Katherine Heigl
7. Audrina Patridge
8. Jennifer Aniston
9. Megan Fox
10. Beyonce Knowles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jessica kryeson me gjinjtė e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: