Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Gjoka: Rok muzika mė e mirė nė tė kaluarėn Njėri nga rokerėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Gjoka: Rok muzika mė e mirė nė tė kaluarėn Njėri nga rokerėt Empty
MesazhTitulli: Gjoka: Rok muzika mė e mirė nė tė kaluarėn Njėri nga rokerėt   Gjoka: Rok muzika mė e mirė nė tė kaluarėn Njėri nga rokerėt Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 23:50

Gjoka: Rok muzika mė e mirė nė tė kaluarėn Njėri nga rokerėt 1410
Njėri
nga rokerėt mė tė famshėm nė Shqipėri, Aleksandėr Gjoka, sidomos mė
kėngėn “Ditė dimri”, ka thėnė gjatė njė interviste nė “Blue Jeans”, se
rok-u qė kultivohet sot nėpėr Shqipėri nuk ėshtė mė i mirė se ai i
viteve gjashtėdhjeta dhe shtatėdhjeta.
Kėngėtari Gjoka ka paralajmėruar njė rikthim tė tij nė skenė edhe pse sipas tij pėr kėtė do tė kėtė kohė nė tė ardhmen.

Gjoka i cili nė vitet e ’90 zbuti zemrat e shumė romantikėve nė
Shqipėri me baladat e tij, nuk ka qenė shumė aktiv, pėrderisa muzika
rok nė Shqipėri ėshtė kthyer nė njė revolucion tė vėrtetė, gjė qė ėshtė
parė gjatė festivalit “Top Fest 5”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gjoka: Rok muzika mė e mirė nė tė kaluarėn Njėri nga rokerėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: