Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Madonna fton Britneyn nė turne

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Madonna fton Britneyn nė turne Empty
MesazhTitulli: Madonna fton Britneyn nė turne   Madonna fton Britneyn nė turne Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 23:47

Madonna fton Britneyn nė turne 1310
Superylli i
muzikės pop, Madonna thuhet ka kėrkuar nga Britney Spears t’i bashkohet
asaj nė turne, duke u pėrpjekur nė kėtė mėnyrė t’i ndihmojė kėngėtares
problematike, ta rikthejė karrierėn muzikore.
“Ata do tė
xhirojnė njė video sė bashku gjatė tė dielės dhe kjo do tė paraqitet si
prapavijė nė njė pjesė tė shout tė Madonnės. Ato po ashtu janė duke
biseduar qė Britney tė ngjitet nė skenė nė disa prej koncerteve.
Madonna mund t’i ndihmojė Britneyt tė rikthehet nė atė qė ishte”, ka
thėnė njė burim pėr tablloidin britanik “The Sun”.

Turneu u Madonnės, i quajtur “Sticky and Sweet”, fillon mė datėn 23
gusht. Kėngėtaret mė herėt befasuan adhuruesit nė MTV Music Awards nė
vitin 2003, kur ndanė puthje tė nxehta nė skenė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Madonna fton Britneyn nė turne
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: