Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Geti diss TBA – TBA tallet me kėngėn 13 anėtarėt e

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Geti diss TBA – TBA tallet me kėngėn 13 anėtarėt e Empty
MesazhTitulli: Geti diss TBA – TBA tallet me kėngėn 13 anėtarėt e   Geti diss TBA – TBA tallet me kėngėn 13 anėtarėt e Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 23:46

Geti diss TBA – TBA tallet me kėngėn 13 anėtarėt e 121013
anėtarėt e "Baba Records", janė munduar ta kritikojnė grupin e muzikės
rep, "TBA", dhe sidomos Rebel a.K.a UniKKatil me njė kėngė tė tyre tė
re nė albumin e tyre mė tė fundit, "Pika n’vesh".
Por, disa
anėtarė tė TBA nė Prishtinė kur e kanė dėgjuar kėngėn aq shumė kanė
qeshur me tė saqė kanė thėnė se kėso lloj disi bėn vetėm nė njė anėtarė
i thjeshtė i TBA.

“E nėse Rebeli ia bon njė ‘diss’, atėherė Geti le ta pėrfundojė
karrierėn e tij muzikore se sa i pėrket rep-it UniKKatil ėshtė mė i
njohur. Mos harroni ai e ka shit albumin 20 000 euro, kurse Geti
s’mundet as 5000 euro”, ka thėnė njė anėtar i TBA.

Madje rreth 20 anėtarė tė TBA e kanė pėrqeshur edhe festimin e
ditėlindjes se Getit nė KTV, dhe kanė thėnė se ēfarė “gangsta”, mundet
me qenė Geti ku si femen e feston ditėlindjen./telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Geti diss TBA – TBA tallet me kėngėn 13 anėtarėt e
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: