Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Albėria e adhuron muzikėn rep Kėngėtarja, Albėrie Hadėrgjona

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Albėria e adhuron muzikėn rep Kėngėtarja, Albėrie Hadėrgjona Empty
MesazhTitulli: Albėria e adhuron muzikėn rep Kėngėtarja, Albėrie Hadėrgjona   Albėria e adhuron muzikėn rep Kėngėtarja, Albėrie Hadėrgjona Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 23:42

Albėria e adhuron muzikėn rep Kėngėtarja, Albėrie Hadėrgjona 1010

Kėngėtarja,
Albėrie Hadėrgjonaj, ėshtė njė adhuruese e rap-it dhe thotė se kjo
muzikė ka arritur tė pėrfitojė shumė adhurues nė Kosovė dhe Shqipėri.
Ajo ka qenė shumė e emocionuar gjatė kėndimit tė njė kėngė live,
nė emisionin “Blue Jeans”, e cila ėshtė kėngė e re qė do futet nė
albumin e saj, pėrderisa ka thėnė se priten edhe risi tė reja nga
albumi i saj i fundit qė sė shpejti do tė del nė treg.

Ajo po ashtu ka lavdėruar kėngėtaren Adelina Ismajli, tė cilėn e ka
quajtur primadonė tė muzikės pop nė tė gjitha trojet shqiptare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Albėria e adhuron muzikėn rep Kėngėtarja, Albėrie Hadėrgjona
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: