Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė? Lajmi i fundit qe po qar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė? Lajmi i fundit qe po qar Empty
MesazhTitulli: Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė? Lajmi i fundit qe po qar   Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė? Lajmi i fundit qe po qar Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 23:41

Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė? Lajmi i fundit qe po qar 910
Lajmi i
fundit qe po qarkullon ne Tiranė ėshtė se Shpati nuk ėshtė njė mashkull
ndryshe nga ē’mendohet pėr tė, ndėrsa spekulohet se ai ėshtė duke
bashkėjetuar me Rovena Stefėn nė Shkup.
Burime tė pakonfirmuara thonė pėr gazetėn, “Tema”, se Rovena bashkėjeton me te dashurin e saj, i cili ka qenė luftėtar i UĒK-sė…

Kjo hedh poshtė hipotezėn se ata bashkėjetojnė, por ekziston dhe hipoteza tjetėr qė Shpati ka qenė luftėtar i UĒK-sė?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė? Lajmi i fundit qe po qar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: