Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Visi ngel nė provime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Visi ngel nė provime Empty
MesazhTitulli: Visi ngel nė provime   Visi ngel nė provime Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 23:40


Visi ngel nė provime 810
Visi i "Big Brother" ka ngelur nė shumė provime pėr shkak te pjesėmarrjes se tij ne kėtė Reality Show, ka shkruar gazeta Tema.Madje gazeta citon Visin t’ju kėtė thėnė profesorėve:

“Ej unė jam Visi q[ isha te Big Brother, me mbani mend? Nuk ėshtė e drejtė qe t’me ngelni se unė jam njė vip tashmė”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Visi ngel nė provime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: