Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Nora vazhdon tė mos flasė pėr privatėsinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Nora vazhdon tė mos flasė pėr privatėsinė Empty
MesazhTitulli: Nora vazhdon tė mos flasė pėr privatėsinė   Nora vazhdon tė mos flasė pėr privatėsinė Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 23:37

Nora vazhdon tė mos flasė pėr privatėsinė 610
Kėngėtarja,
Nora Istrefi, ka vazhduar tė jetė enigmatike pėr jetėn e saj private,
pėrderisa ka promovuar albumin dhe spotin e saj mė tė ri nė "Programin
e mėngjesit" nė RTK.
Prezantuesja, Brikena Beqiri, i ka
parashtruar pyetje kėngėtares nė lidhje me albumin, derisa Nora ka
treguar pėr bashkėpunimet e saja me njė amerikan dhe kėngėn e saj tė
fundit me njė reper amerikan, shumė pak tė njohur pėr publikun
shqiptar.

Video-klipi Norės ka qenė njė video-klip i punuar nė Maqedoni, njė
traditė qė Nora e ka vazhduar pėrsėri, pavarėsisht kritikave tė mediave
tė ndryshme kosovare.

Gjatė gjithė intervistės Nora nuk e ka thėnė asnjė fjalė pėr tė
fejuarin e saj Robertin, pėrderisa pėrsėri ėshtė lavdėruar pėr albumin
e saj tė ri dhe njė kėngė qė e ka nė duet me Sinan Vllasaliun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nora vazhdon tė mos flasė pėr privatėsinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: