Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Stefani: Mė shumė romantizėm kur keni fėmijė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Stefani: Mė shumė romantizėm kur keni fėmijė Empty
MesazhTitulli: Stefani: Mė shumė romantizėm kur keni fėmijė   Stefani: Mė shumė romantizėm kur keni fėmijė Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 23:36

Stefani: Mė shumė romantizėm kur keni fėmijė 510
Gwen
Stefani thotė se ajo dhe burri i saj, Gavin Rossdale, kanė janė shumė
mė romantikė qė nga momenti i lindjes sė djalit tė tyre, Kingston.
Kėngėtarja
38-vjeēare, e cila tani ėshtė duke pritur fėmijėn e dytė, pranon se
lidhja e saj me Gavin ėshtė pėrmirėsuar pasi janė bėrė prindėr.

“Mendoj se Gavin dhe unė jemi shumė mė tė afėrt me njėri-tjetrin tani
pasi kemi fėmijė. Tė dy jemi bėrė mė romantikė dhe kujdesemi mė tepėr
pėr njėri-tjetrin”, ka thėnė kėngėtarja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Stefani: Mė shumė romantizėm kur keni fėmijė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: