Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Emma e ēuditur pėr interesimin e paparacėve pėr Victorian

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Emma e ēuditur pėr interesimin e paparacėve pėr Victorian Empty
MesazhTitulli: Emma e ēuditur pėr interesimin e paparacėve pėr Victorian   Emma e ēuditur pėr interesimin e paparacėve pėr Victorian Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 23:31

Emma e ēuditur pėr interesimin e paparacėve pėr Victorian 311Kėngėtarja,
Emma Bunton, ėshtė e shokuar nga "stuhia" e paparacėve qė e ndjekin
vazhdimisht shoqen e saj, Viktoria Beckham, ngado qė ajo shkon.
Emma
dhe Victoria kanė qenė anėtare tė hit-grupit tė famshėm, “Spice Girls”,
megjithatė interesimi i gazetarėve dhe fotoreporterėve pėr Posh Spice u
bė i madh pas martesės sė saj me superyllin e futbollit, David Beckham,
nė vitin 1999.

Bunton as tani nuk mund ta kuptojė se pse tėrheq aq shumė interesim ikona e modės.

“Isha nė njė restorant me Victorian, ndėrsa tė gjithė njerėzit e
shikonin atė duke u munduar qė ajo t’i vėrente. Ndėrsa, pėr mua, ajo
ėshtė thjesht Victoria, shoqja ime, njė nėnė e mrekullueshme dhe njė
vajzė shumė e mirė”, ka thėnė Emma.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Emma e ēuditur pėr interesimin e paparacėve pėr Victorian
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: