Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Pitt kėrkon ndihmė nga Roberts

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Pitt kėrkon ndihmė nga Roberts Empty
MesazhTitulli: Pitt kėrkon ndihmė nga Roberts   Pitt kėrkon ndihmė nga Roberts Icon_minitimeFri Jul 04 2008, 20:04

Pitt kėrkon ndihmė nga Roberts Ndim10
Brad Pitt i
ėshtė drejtuar pėr ndihmė bashkė-aktores sė tij nga filmi "The
Mexican", Julia Roberts, pėr tė kėrkuar kėshilla se si tė kujdeset pėr
binjakėt e tij.
Hamshori i Hollywoodit sė shpejti do tė
bėhet baba i dy binjakėve, ndėrsa ai ėshtė takuar me yllin e filmit,
“Pretty Woman”, pėr tė marrė kėshilla nga pėrvoja e saj.

“Brad dėshironte tė mėsojė nėse rregullat ishin tė njėjta pėr binjakėt
si edhe pėr fėmijėt tjerė. Ndėrsa Julia i ka thėnė se ėshtė e njėjta
gjė, vetėm dy herė mė e vėshtirė”, ka thėnė njė burim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pitt kėrkon ndihmė nga Roberts
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: