Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Zhduket Zanfina!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Zhduket Zanfina! Empty
MesazhTitulli: Zhduket Zanfina!   Zhduket Zanfina! Icon_minitimeFri Jul 04 2008, 17:42

Zhduket Zanfina! Motra_10
Motra e vogėl e familjes
Ismaili nuk po del as nga banesa, ndėrsa kolegėt e saj pohojnė se
bukuroshja ėshtė "zhdukur" pėr momentin.
Burime pranė
familjes sė saj kanė thėnė se Zanfina ėshtė nė vrullin e provimeve dhe
se nuk dėshiron tė marrė pjesė nė ndonjė koncert tani pėr tani dhe se
tė gjitha gjėrat janė duke i shkuar pėr sė mbari.

“Ajo nuk ka asnjė problem. Nuk ka problem me tė dashurin, as me ndonjė
sėmundje. Thjesht dėshiron tė mėsojė sa mė shumė pėr tė diplomuar dhe
mandej tė merret me karrierėn e saj”, ka thėnė ky burim pėr
telegrafi.com.

Kah mesi i korrikut pritet qė Zanfina tė udhėtojė pėr nė vendet
bregdetare ku do tė mbajė disa koncerte pėr adhuruesit e saj, pėrderisa
ėshtė duke punuar ngadalė por sigurt pėr albumin e saj mė tė ri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zhduket Zanfina!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: