Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Teuta nuk flet me Fjollėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Teuta nuk flet me Fjollėn Empty
MesazhTitulli: Teuta nuk flet me Fjollėn   Teuta nuk flet me Fjollėn Icon_minitimeFri Jul 04 2008, 17:41

Teuta nuk flet me Fjollėn Teuta10
Kėngėtarja, Teuta
Kurti, nuk flet me ēikėn e kompozitorit kosovar Naim Krasniqi, Fjolla
Krasniqi. Kėto dy kėngėtare aq shumė janė tė armiqėsuara saqė nuk
dėshirojnė qė ta shohin njėra tjetrėn nė sy.
Sipas revistės,
“Kosovarja”, armiqėsia e tyre ėshtė parė gjatė njė dite te Pallati i
Rinisė dhe i Shtypit nė Prishtinė, ku dy vajzat jo vetėm qė nuk kanė
folur por e kanė shikuar njėra tjetrėn shumė ashpėr.

Kurse njė burim i telegrafi.com ka thėnė se arsyet e kėsaj urrejtje nė
mes tė dy kėngėtarėve ėshtė mosdhėnia e shpėrblimit tė parė nė
“Polifest”, pėr Teutėn, njė ēmim qė ia kishte premtuar Fjolla, por qė
nuk u realizua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Teuta nuk flet me Fjollėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: