Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Damon ka frikė humbjen e titullit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 29
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Damon ka frikė humbjen e titullit   Fri Jul 04 2008, 17:40


Aktori, Matt Damon, ėshtė i shqetėsuar se mund ta humb titullin e 'mashkullit mė seksi nė planet'.Ylli
i filmit, “The Bourne Ultimatum”, tė cilit i ėshtė dorėzuar ky titull
vitin e kaluar nga revista “People”, ka bėrė shaka pėr peshėn e fituar
pėr filmin e ri tė Steven Soderbergh, “The Informant”, duke thėnė se
mbipesha mund ta largojė atė nga pozita.

“Mendoj se e kam humbur titullin”, kanė qenė fjalėt e Damon.


Edituar pėr herė tė fundit nga xhebraili nė Fri Jul 04 2008, 19:53, edituar 2 herė gjithsej (Reason for editing : ______________________________________________________________________)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Damon ka frikė humbjen e titullit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: