Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Shkelzen Jetishi - Xeni 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

MesazhTitulli: Shkelzen Jetishi - Xeni 2008   Wed Jan 02 2008, 19:47

Ky eshte albumi me i ri i Shkelzen Jetishtit XENIT

Ndegjim te kendeshem,


http://uploaded.to/?id=fwsod1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
monter

avatar

Numri i postimeve : 1
Registration date : 02/04/2010

MesazhTitulli: Re: Shkelzen Jetishi - Xeni 2008   Sat Jan 15 2011, 23:19

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shkelzen Jetishi - Xeni 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutės 1244 pėr shkak tė kėmbėnguljes sė Serbisė, devalvon pavarėsinė e Kosovės, tė shpallur mė 17 shkurt 2008
» Shkelzen Gashi: Isa Mulaj: Biografia "e paautorizuar" e disidentit tė pamposhtur dhe tė "xekrravt"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Muzika nėpėr Botė :: Download Mp3 :: S & SH-
Kėrce tek: