Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Adelina nuk ka asgjė kundėr gay-ve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Adelina nuk ka asgjė kundėr gay-ve Empty
MesazhTitulli: Adelina nuk ka asgjė kundėr gay-ve   Adelina nuk ka asgjė kundėr gay-ve Icon_minitimeSat Jun 14 2008, 20:15

Adelina nuk ka asgjė kundėr gay-ve F.0614043810515_m


Adelina nuk ka asgjė kundėr gay-ve

Kėngėtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili ka thėnė se nuk asgjė kundėr homoseksualeve.
Kėto komente i ka transmetuar gazeta “Bota Sot”, e cila ka thėnė se kėngėtarja kosovare edhe mė parė ka pasur njė shok tė ngushtė homoseksual.

“Nuk me pengon aspak tė qėndroj me homoseksualėt, ashtu qė nuk me pengon as ligji i kushtetutės sė Kosovės”, ka thėnė kėngėtarja Ismajli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Adelina nuk ka asgjė kundėr gay-ve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: