Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Divorcohen Witherspoon-Phillippe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Divorcohen Witherspoon-Phillippe Empty
MesazhTitulli: Divorcohen Witherspoon-Phillippe   Divorcohen Witherspoon-Phillippe Icon_minitimeSat Jun 14 2008, 20:13

Divorcohen Witherspoon-Phillippe F.0614020836657_m


Divorcohen Witherspoon-Phillippe

Reese Witherspoon ka nėnshkruar edhe njė marrėveshje tjetėr: Ndarjen e saj nga ish-burri i saj, aktori Ryan Phillippe.
Dokumentet janė plotėsuar tė mėrkurėn nė Los Angelos, dhe kėshtu ēifti i ka dhėnė vulė ndarjes, mirėpo nuk janė dhėnė detaje se ēfarė do tė bėhet me fėmijėt e tyre tė moshės tetė dhe katėr vjeē.

Witherspooon ėshtė cituar tė kėtė “shprehur dėshira kontradiktore”, kur ajo ka plotėsuar letrėn e divorcit dhe ėshtė ndarė me burrin e saj, pas shtatė vjetėsh martesė.

Aktorja e filmit "Legally Blonde" ka fituar ēmimin Oscar pėr aktorėn mė tė mirė nė vitin 2006.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Divorcohen Witherspoon-Phillippe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: