Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Zana Krasniqit i refuzohet viza

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Zana Krasniqit i refuzohet viza Empty
MesazhTitulli: Zana Krasniqit i refuzohet viza   Zana Krasniqit i refuzohet viza Icon_minitimeWed Jun 11 2008, 00:47

Zana Krasniqit i refuzohet viza F.0610044908270_m


Zana Krasniqit i refuzohet viza

Fitueses sė kurorės se Miss Universe Kosova 2008, Zana Krasniqi, i ėshtė refuzuar viza pėr tė hyrė nė shtetin e Vietnamit.
Lajmi ėshtė konfirmuar pėr gazetėn “Lajm”, nga organizatori i Miss Universe nė Kosovė, Fadil Berisha, i cili ėshtė edhe fotograf zyrtar i kėtij evenimenti tė bukurisė.

Berisha ka thėnė se tash ėshtė duke tentuar qė kosovarja Krasniqi tė hyjė nė Vietnam me pasaportė tė Shqipėrisė.

Mirėpo, autoritet e Vietnamit kishin thėnė me herėt se nuk do tė lejojnė qė dy shqiptare, qoftė nga Shqipėria apo nga Kosova tė marrin pjesė nė kėtė eveniment, pasi ata nuk e njohin Kosovėn si shtet tė pavarur dhe neutral.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Zana Krasniqit i refuzohet viza
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: