Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 140.000 dollarė pėr kujdestare tė binjakeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

140.000 dollarė pėr kujdestare tė binjakeve Empty
MesazhTitulli: 140.000 dollarė pėr kujdestare tė binjakeve   140.000 dollarė pėr kujdestare tė binjakeve Icon_minitimeWed Jun 11 2008, 00:45

140.000 dollarė pėr kujdestare tė binjakeve F.0610041435555_m


140.000 dollarė pėr kujdestare tė binjakeve

Ēifti Brad Pitt dhe Angelina Jolie ka vendosur t’i shpenzojė 140.000 dollarė pėr njė kujdestare tė binjakėve tė tyre.
Ēifti, qė pret lindjen e vajzave binjake gjatė kėtij muaji, raportohet se ka shpallur konkursin pėr tė punėsuar njė kujdestare nė butikun e bebeve Petit Tresor tė Los Angelesit, njė butik ky luksoz tė cilin ata e kanė pėrdorur pėr familjen e tyre dhe po ashtu kanė blerė pajisje tė tjera pėr foshnjat.

Ata nė kėtė dyqan kanė shpenzuar duke blerė njė llambadar tė kristaltė pėr 899 dollarė, njė shtrat fėmijėsh 3.200 dollarė, tė markės "Versailles-style", djepe nė vlerė prej 800 dollarėsh dhe dollap rrobash francez me ēmim 4.500 dollarė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
140.000 dollarė pėr kujdestare tė binjakeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: