Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Leo luan rolin e njė moguli tė video-lojėrave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Leo luan rolin e njė moguli tė video-lojėrave Empty
MesazhTitulli: Leo luan rolin e njė moguli tė video-lojėrave   Leo luan rolin e njė moguli tė video-lojėrave Icon_minitimeWed Jun 11 2008, 00:43

Leo luan rolin e njė moguli tė video-lojėrave F.0610035423523_m

Leo luan rolin e njė moguli tė video-lojėrave


Aktori Leonardo DiCaprio ėshtė zgjedhur qė tė luajė rolin e njė moguli tė video-lojėrave. Ai do tė luaj rolin e ndėrmarrėsit, Nolan Bushnell, i cili ėshtė bashkėpronar i firmės Atari.
Gazeta “Daily Variety”, ka thėnė se pushtuesi i zemrave tė gjinisė sė bukur, DiCaprio po ashtu do tė luajė edhe rolin e karakterit tė Bushnell, nė filmin qė do tė xhirohet sė shpejti.

Atari – e cila krijon lojėrat mė tė suksesshme tė kompjuterit se pari ishte njohur me lojėn e quajtur “Pong” – besohet se ka njė pasuri prej dy miliardė dollarėve qė nga themelimi i saj nė vitin 1982.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Leo luan rolin e njė moguli tė video-lojėrave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: