Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Vesa me spot tė ri gjatė verės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Vesa me spot tė ri gjatė verės Empty
MesazhTitulli: Vesa me spot tė ri gjatė verės   Vesa me spot tė ri gjatė verės Icon_minitimeWed May 14 2008, 21:14

Vesa me spot tė ri gjatė verės F.0514041738235_m

Vesa me spot tė ri gjatė verės


Kėngėtarja Vesa Luma e cila u rėndit e dyta pėr ēmimin e madh tė Top Fest 5, si dhe fitoi ēmimin e platformės "DigitAlb", ka paralajmėruar pėr media se sė shpejti do tė paraqitet me njė spot tė saj.
Kėngėtarja e cila ka pasur njė problem me shitjen e albumit tė saj tė fundit ka thėnė se promovimi mė i mirė ėshtė krijimi i spoteve, pasi qė vetėm kėshtu mund tė arrin njė sukses dhe tė ftohesh nėpėr koncerte nėpėr trojet e shqipes dhe me gjerė.

Luma ishte finaliste nė edicionin e “Etheve tė sė premtes mbrėma”, tė prezantuesit shqiptar, Adi Krasta, dhe qė nga ajo kohė ka pasur njė sukses tė konsiderueshėm nė Kosovė dhe Shqipėri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vesa me spot tė ri gjatė verės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: