Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Kerr dėshiron shtėpi nė fshat dhe tre fėmijė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Kerr dėshiron shtėpi nė fshat dhe tre fėmijė Empty
MesazhTitulli: Kerr dėshiron shtėpi nė fshat dhe tre fėmijė   Kerr dėshiron shtėpi nė fshat dhe tre fėmijė Icon_minitimeSun May 04 2008, 20:26

Kerr dėshiron shtėpi nė fshat dhe tre fėmijė F.0504104053917_m


Kerr dėshiron shtėpi nė fshat dhe tre fėmijė


Modelja e kompanisė Victoria’s Secret, dhe e dashura e aktorit Orlando Bloom, Miranda Kerr, ka thėnė se deri sa arrijė moshėn 35 vjeēare ajo dėshiron tė ketė njė shtėpi nė fshat me tre fėmijė, njė.
“Dhjetė vite nga tash, shpresoj qė tė jetoj nė njė shtėpi me energji diellore me njė kopsht perimesh prapa. Shpresoj se do tė jetė diku afėr ndonjė fshati dhe ndonjė uji, ku do tė ketė ndonjė liqen ose oqean. Shpresoj tė kem tri fėmijė, nė shtrat tė mirė dhe njė vaskė tė madhe”, ka thėnė bukuroshja 25-vjeēare australiane.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kerr dėshiron shtėpi nė fshat dhe tre fėmijė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: