Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Longoria zotohet se do tė mėsojė frėngjishten

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Longoria zotohet se do tė mėsojė frėngjishten Empty
MesazhTitulli: Longoria zotohet se do tė mėsojė frėngjishten   Longoria zotohet se do tė mėsojė frėngjishten Icon_minitimeSun May 04 2008, 20:17

Longoria zotohet se do tė mėsojė frėngjishten F.0504042711625_m


Longoria zotohet se do tė mėsojė frėngjishten


Eva Longoria, ėshtė zotuar se do ta mėsojė gjuhėn frėnge deri nė fund tė vitit, pasi qė dėshiron tė jetė nė gjendje tė flasė me burrin e saj, yllin basketbollit, Tony Parker, nė gjuhėn e tij amtare.
“I jam betuar vetes time se do tė jem nė gjendje tė flas kėnaqshėm gjuhėn frėnge kėtė vit. Do tė duhej tė kisha filluar tashmė t’ju them tė vėrtetėn por, po kaloj ca kohė relaksimi dhe patrazuara dhe nuk dua tė shqetėsohem”, ka thėnė aktorja .

“Por, dikur gjatė kėtij viti, do tė marr ca orė serioze tė frėngjishtes, pasi qė dėshiroj tė jem e aftė ta kuptoj Tonyn, kur ai flet me familjen dhe miqtė e tij francez. Edhe pse Tony gjithmonė shėrben si njė pėrkthyes pėr mua, ndjehem ca e izoluar nga familja e tij dhe dėshiroj ta tejkaloj atė dhe tė ndjehem e afėrt me ta, duke e mėsuar gjuhėn”, ka shtuar Longoria.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Longoria zotohet se do tė mėsojė frėngjishten
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: