Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Martesa Jolie - Pitt nė qershor!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Martesa Jolie - Pitt nė qershor! Empty
MesazhTitulli: Martesa Jolie - Pitt nė qershor!   Martesa Jolie - Pitt nė qershor! Icon_minitimeFri Apr 25 2008, 21:32

Martesa Jolie - Pitt nė qershor! BradAngelina

Brad Pitt dhe Angelina Jolie do tė martohen gjatė muajit qershor, kanė raportuar mediat e huaja. Ēifti thuhet se do tė martohet nėpėrmjet njė ceremonie shumė private vetėm me disa miq dhe familjarė. Shtatzėna Angelina besohet se do tė kėrkojė nga babai i saj, aktori John Voight, qė ta pėrcjellė atė nė mėnyrė qė tė krijojė paqe ndėrmjet tyre. Jolie shumė rrallė ka folur me tė atin e saj qė nga viti 2002 kur Voight e ka akuzuar tė bijėn se ka "probleme mentale".

_________________
Martesa Jolie - Pitt nė qershor! Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Martesa Jolie - Pitt nė qershor!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: